X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بازارچـــــه ی رودبنــه ای

شرکت لاجیتک از ساخت تلویزیون گوگل انصرف داد

بیشتر از یک سال پیش بود که گوگل سرویس Google TV را معرفی کرد. تلویزیون گوگل محصولی بود که با همکاری دو شرکت دیگر یعنی سونی و لاجیتک تولید میشد. از آن زمان مدت ها گذشته و تلویزیون گوگل تا اینجا محصول موفقی از کار در نیامده. تا اینکه بالاخره لاجیتک به این نتیجه رسیده که این ایده ای نیست که پاسخ اقتصادی خوبی برای آنها داشته باشد.

در نهایت مدیر عامل این شرکت اعلام کرد که تصمیم این شرکت در تولید این تلویزیون ها از همان ابتدا اشتباه بوده و این شرکت در مجموع بیش از ۱۰۰ میلیون دلار روی این پروژه هزینه کرده است.

آقای De Luca گفته که ترکیب تلویزیون و اینترنت چیزی اجتناب ناپذیر است اما این تفکر که مردم در شب کریسمس سال ۲۰۱۰ شروع به خریدن تلویزیون های اینترنتی ۳۰۰ دلاری ما می کنند یک تفکر کاملا اشتباه بود.

در نهایت لاجیتک می گوید که دیگر تصمیمی برای ساخت مدل های بعدی این تلویزیون اینترنتی ندارد و صبر می کند تا ببیند بقیه شرکت ها در این بازار چطور عمل می کنند. فعلا که دهان لاجیتک هم از خوردن آش «تلویزیون اینترنتی» سوخته است. باید ببینیم سرانجام کدام شرکت می تواند یک تلویزیون اینترنتی موفق و فراگیر وارد بازار کند.

تبادل لینک طراحی سایت - طراحی سایت تبادل لینک - تبادل لینک مدل لباس (عکسباز) - بزرگترین وب سایت مدل

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service